Prosinec 2012

Hello dear...

6. prosince 2012 v 17:19
... Ach jo, je to se mnou těžké co? Vždy to vypadá že už se zase začínám rozjíždět a pak bum a nové články nejsou v dohlednu. Tentokrát to ovšem něbyla až tak moje chyba, psát by totiž bylo o čem, tentokrát za to titiž může notebook, který se rozhodl, že se nepřipojí na internet. Ať sem dělala cokoliv, nemohla sem se připojit a pár dní trvalo, než mi ho dali do kupy. S tím přišla i novinka a to Windows 8. Hm, hezké, jen s tím vůbec neumím :D... Takže pokud už je někdo zručnější, dejte prosím pár rad :D

Jinak ste si asi všichni všimli, že napadl sníh..jo já taky. A dost, momentálně u nás leží asi 10 cm sněhu a stále přibývá, z čehož učitel autškoly moc nadšený není, ale dnes jsme toho využili, dojeli na parkoviště a učil mě vyváznout ze smyku. :D... Jinak jsem asi v půlce jízd, takže v první polovině ledna už budu mít závěrečky (POMOOOOC!!)
Jak si užíváte sníh vy?
Jinak jsem byla v úterý ve Vídni, kde sem doufala, že nakoupím dárečky, ale samozřejmě sem nepřivezla ani jeden. Takže já jsem totálně bez dárků, jo nemám ani jeden. Co vy? Už Vás zachvátilo Vánoční šílenství?
Mě asi jen v té podobě, že peču jak o závod a mám už napečeno asi 15 druhůů :))) Taky už u Vás voní cukroví?

Další články: Adventní věnce, Vídeň :)