Jsou lidé tak hloupí nebo chtějí jít jen s davem?

10. června 2012 v 12:29 |  OSTATNÍ
Tak Vás zdravím s článkem u kterého hned na začátku musím upozornit, že tohle je můj názor a nechci, aby jste si to brali nějak osobně...Jak všichni víme rádia, televize a další informační technologie by měli být naprosto objektivní a neměli by upřednostňovat žádné strany. Měli by podávat informace co nejpravdivější a pokud možno nejaktuálnější a neměli by si nijak upravovat co kdo řekl, prostě přesně citovat nebo by si něměli přibarvovat situace. Ale také všichni víme, že to tak většinou není a každý chce být ten nejlepší a nejzajímavější a stojí vždy na straně "dobrého", ikdyž nemají podloženo, že je opravdu on ten dobrý. Snaží se prostě zaujmout za každou cenu a je jim jedno, jestli mají lidem lhát.
Nevím jak Tobě, ale příde mi, že lidé se vždy chytí toho, co slyší nebo vidí v informačních technologiích a možná že ani oni o pravdu nestojí, protože když si Sparťan přečte článek o Slávii, kde ji znemožňují kvůli věci, kterou prý udělali i když to třeba tak není, nezajímá je, zda to tak je. Jim se totiž více hodí, tak jak to napsali, protože mají důvod se jim smát a opět si připadají lepší.
To samé platí o útocích, protože noviny píší že to bylo takhle, tak to prostě tak bylo a nikoho nezajímá jiná verze nebo důkazy. Když se tedy objeví jasné důkazy o tom, že noviny psali výmysl a žádná pravda v tom nebyla, polovina lidí stále věří novinám, protože se jim to tak hodí a druhá polovina zase vidí důkazy a začnou nadávat na noviny, které vlastně sami podporovali a věřili tomu, co si kdo vymyslel. Lidé jsou prostě v názorech nestálí a jde jim hlavně o svoje dobro a spravedlnost? Ta už v téhle době asi ani neexistuje a když ano, je dost obtížné setkat se s ní.
Myslím, že kdyby lidé byly v názorech stálejší, kdyby chtěli lidé slyšet pravdu, kdyby bojovali za spravedlnost, tenhle svět nebo tahle země by vypadali úplně jinak, ale tohle vše jen jen KDYBY a pár jedinců to bohužel nezmění. Protože stádo bude vždy silnější než jedinec, realita není jako americký film..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jaký den mám přidávat článek do rubriky 100 věcí, které miluji! ?

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama