Červen 2012

for Bebe a jiné podobné "bytosti"

18. června 2012 v 19:29 About Me
Vím, že jsem psala, že už na tomhle blogu LadyVanilku řešit nebudu, ale když se mi pod včerejším Today objevily 2 komentáře konkrétně : 1- BOŽE! Nevim proč furt LadyVanilky články kritizuješ! Sama máš blog, který nepřesáhne návštěvnost 200 lidí za den, závidíš jí :P tak se prosímtě uklidni a přestaň spamovat a psát hnusné komenty. Mimochodem..chápala bych, kdybys kritizovala a sama měla lepší blog, ale toto? Už chápu, proč ti co píšou hnusné komentáře mají hnusné blogy :D Nezáviď LadyVanilce, sama té návštěvnosti nikdy nedocílíš. Já takové osoby nesnáším!
2- [1]: Myslela jsem 200 lidí za týden :D :P ještě horší :D:-P
Nemohu se k tomu nevyjádřit. Takže zde je má odpověď:
LadyVanilku kritizuji, protože mi to tak příde správné. Píše samé kraviny a celkově šel její blog dost do pr... A její články, slibující, že blog se opět rozjíždí, co vše má připravené se obejvují skoro každý měsíc. Jenže nikdy nic nedodržela, když ano, netrvalo dlouho a bylo vše při starém. Omluva žádná, žádné vysvětlení a její "nebyl čas", je přece, jak sama píše, výmluva. LadyVanilku kritizuji, myslím si že, opodstatněně. Kdyby si občas přečetla komentáře, dozvěděla by se, co by lidé na jejím blogu chtěli a co by chtěli zlepšit. Jasně, blog je její a bylo by kravina, kdyby každému chtěla vyhovět, protože to by stejně nešlo, ale měla by se zajímat o ty, co jí jsou ještě "věrní" a nechodí se na její blog jen bavit nebo tam chodí. Protože jak všichni ví, její návštěvnost rapidně klesla a stále klesá. Tím se tedy dostáváme k návštěvnosti. Mé se vysmýváš a navyšuješ tu její. Asi jediné co Ti k tomu mohu napsati je to, že toto nelze srovnávat. Jestli jsi trochu všímavá (což očividně jsi), určitě jsi zaznamenala fakt, že ona má blog založený o poměrně velký čas déle. Tudíš není možné, abych měla stejnou jako ona. To, že 200 návštěvníku za den či týden nedocílím je čistě tvůuj názor Bebe. To nevím ani já a ty už vůbec ne.
Až začne psát LV dobré články, jako čas, kdy jsem na její blog přišla, přestanu kritizovat a začnu chválit, ale kvůli tomu, že pár FAN se zlobí, že kritizuji, nebudu psát něco, co si nemyslím. Mám vlastní hlavu a pár LV miláčků to nezmění.
Další věcí je to, že kritizuješ kvalitu mého blogu a svůj ani neuvedeš. Možná by bylo docela fajn, kdyby jsi aspoň napsala adresu svého blogu a já také mohla posoudit, jaký je ten tvůj. Momentálně si myslím, že když píši článek o nečem, jakožto tento článek považuji za podřadný, stojí za to a dá se číst. Nesnažím se radit celému blog světu, jak na kluky a na lásku. Je mi o pár let více než LV a určitě nechci říkat, že toho mám za sebou více než ona, protože nevím, ale je blbost, aby radila 15cka s láskou. Na to má právo 30ti letá žena, která má oprvadu hodně zkušeností. A ani ta by neměla radit celému světu, protože na každého platí něco jiného. Každý je jedinečný
Závěr: LV budu tedy kladně hodnotit až začne kvalitně psát. Moje návštěvnost není hvězdná, ale mohla by být horší. Kvalita článků mýslím větší než LV ... Doufám že se BEBE ozve a napíše svůj ctěný blog, či názor na tuto "kauzu"... Jinak nevadí mi, že mi napíšete vlastní názor, jde jen o to napsat to slušnou formou a zbytečně se neshazovat..Mě to akorát nakopne k tomu, ty komentý psát více :)

Today 17/6

17. června 2012 v 11:19 Today
Ahoj blogeři a blogerky,
Včera bylo opravdu nádherné počasí. Hned ráno jsme vyrazili a štiky, tam jsem se krásně opálila a odpoledne jsme vyrazili na Neckyádu, která mě opravdu zklamala. Čekala jsem nějakou akci a zábavu, toho jsem se bohužel moc nedočkala, takže jsme zklamani odcházeli. Zbalili jsme a jeli k nám. Tady jsme opět řešili naší cestu do Chorvatska, převážně odvoz do Dubence a jídlo. Zatím toho moc naplánovaného nemáme. Oblečení mám tak nějak už vymyšlené, už jen zbalit a nakoupit opalováky. Večer jsme jeli na noční hasičské závody do Mirovic. Vrátili jsme se asi v půl jedný. Naši kluci měli strašně hezký start, v 18ti vteřinách už seděli na hadicích a čekali na vodu. Díky strojaři se to pokazilo, protože nasál vzduch, takže jsme měli čas asi 25 vteřin. Což je docela dost. Ani nevím, kolikátí jsme skončili :(

Naše holky neběhaly, protože neumějí složit základnu. Přemlouvaly mě, abych zase běhala... Tak si to rozmyslím.. :D

Dnes máme v plánu jen s kámoškou a přítelem někam k vodě, navrhla jsem Bukovanskou zátoku, protože je tam klídek, je to tak čisté a voda by tam mohla být teplejší. Uvidíme kam po obědě vyrazíme. Teď přepisuji sešit, celý :( musím udělat pár referátů a v úterý píšeme velký test z ošetřovatelství. Bude z celého roku, tak jsem zvědavá, jak to napíši. Snad nejhůř na 3. Ve čtvrtek budu zkoušená ze Základů epidemiologie a hygieny a pak už konec. V pátek odjíždíme a vracíme se až 1.7.

Sama ještě nevím, jak to tam bude s netem, ale noteboook si jeden z nás určitě bere, takže pokud bude net, mohla bych občas něco přidat... Ale asi nelze nepočítat, že budu přidávat hodně článků a do rubriky 100 věcí které miluji, bych chtěla natočit pár videí právě tam, možná je natočím s předstihem a budou videa z Chorvatska ještě další týden, ale to vše se uvidí až v danou chvíli. Určitě chápeš, že nebudu tolik psát, přece jen si to chci pořádně užít a sedět tam u notebooku by byla fakt ztráta času.

Jedeš někam na dovolenou? Zahraničí nebo Čechy? ... Jedeš na Orlík? Jaké jsou tvé plány na prázdniny? ... Doufám, že se Ti moje včerejší video líbilo. Jinak zase nešel článek rozkliknout a nešli psát komenty, proto můžeš koemntovat sem a nebo ještě dnes tam :)

Věci které miluji 1/100... Video

16. června 2012 v 13:09 100 věcí, které miluji!
Do komentářů prosím piště, co je na videu potřeba zlepšit, děkuji :)

Budou videa ;P

14. června 2012 v 20:59 100 věcí, které miluji!
Jak jsem se tak učila, dostala jsem nápad, jak trochu oživit tuto rubriku. Budu dělat videa.

V anketě jste si zvolili sobotu a pátek. Jenže mi příde blbost, abych dávala dva dny za sebou, takže jsem se rozhodla že je budu přidávat v sobotu a ve středu. Ještě to tedy můžete změnit v anketě pod článkem či v menu, ale určitě je blbost, aby to bylo 2 dny zasebou a pak 5 dní zase nic.

Tak se buď tuhle sobotu nebo příští týden můžete těšit na první video v této rubrice :)

Ještě tedy můžete hlasovat... a vše změnit :)

Today 14/6

14. června 2012 v 16:49 Today
Ahoj, nejdříve bych se ráda omluvila, že píši ta málo. Blog sleduji, ale nemám vůbec čas psát. Celý týden se jen učím na písemky, takže blog musí jít stranou a já se musím učit, abych si vytáhla, co můžu a nic už nepokazila.
Zítra mě čekají 4 písemky - Klinická propedeutika, základy epidemiologie a hygieny, fyzika a pololetka z matiky. Nevím na co se učit dřív, je toho prostě strašně moc.
Teď se pustím do fyziky, mrknou na základy, kouknu na matiku a nakonec klinika. Stále přemýšlím nad způsoby, jak se co nejrychleji a nejúčinněji naučit co nejvíce věcí. Matika dopadne špatně, to vím předem, protože ji naprosto nechápu.
Je mi jasné, že až zítra přijedu ze školy budu totálně vycuclá, tak sem hodím asi nějaký článek, abych si odpočinula, protože blog je pro mě jakým si druhem relaxace... V sobotu se smějí začínat chytat štiky, tak vyrazíme brzy ráno, ať přídeme mezi prvními, protože řeka bude totálně obsypána rybáři, kteří budou toužit po pořádném úlovku. Večer půjdeme kouknout na neckyádu, tak sem hodím nějaké ty fotky.
Večer se přestěhuje zase k nám a pořešíme Chorvatsko. Miláčkovi by měl v pondělí přijít pas, tak už budeme konečně řešit jen odvoz do Dubence a podobné věci :).. Během příštího týdne skočíme do směnárny.
Příští týden bude taky poměrně plný. V pondělí máme soutěž v první pomoci, tak musím zazářit :D ... Ještě několik písemek a v pátek odjíždím, tak sem pak ještě napíši nějaké informace, jak to bude probíhat na blogu :)
Děkuji všem, co se od blogu neodvrátili a stále se drží, i když sem toho teď moc nepřidávám. Doufám že se Vám mé články líbí :*)

Nerada ukazuji své slabosti

12. června 2012 v 18:39 About Me
Každý je nějaký, každý se v totožné situaci chová jinak, každý má jiné myšlení, každý má své kladné i záporné vlastnosti, každý má své slabosti. Tady se lidé liší v tom, že někdo je ukazuje vyloženě rád a někdo strašně nerad a nerad se dostává do situací, kdy je musí ukázat. Mezi ně patřím i já.

Strašně nerada ukazuji své slabosti a ví je jen ti opravdu nejbližší. Mám strach z toho, že se to roznese a někdo toho jednou zneužije. Jak jsem již psala, každý má své, mezi mé patří například nerozhodnost, ale velká... Ono není těžké to napsat, ale když se dostanu do situace, kdy jde o něco důležitého, nedokážu se rozhodnout, dělá mi to opravdu velký problém, který nejsem schopná zvládnout. Všichni okolo pak začnou vyvíjet nátlak, abych se už konečně rozhodla. Nakonec to dopadne tak, že řeknu něco, čeho pak lituji a vím, že jsem se nerozhodla správně.

Nesnáším nejistotu. Nevadí mi podávat ji druhým, ale já sama ji děsně nesnáším, bojím se jí. Potřebuji si být vším jistá, potřebuji vědět, jak co bude přesně probíhat, nejlépe bych potřebovala k ruce i návod na některé lidi, občas i na sebe..Ale je úžasné, že vedle sebe mám kluka, kterého tak trochu jako jistotu beru, nemyslím to špatně, vím, že když nebudu dělat kraviny, budu se chovat, jako by se měl každý chovat, když někoho miluje, je milován a má vztah, bude to on, kdo při mě bude stát...

"Než uděláš nějakou chybu, promysli, co všechno ztratíš kvůli pár minutám. Vzpomeň si na všechny nádherné chvíli, teď máš čas...Pak už bude pozdě a zpět nic nevrátíš ani lítostí."


Pivní slavnosti

10. června 2012 v 14:19 Today
Ahoj, tak jsem včera navštívila Pivní slavnosti v Březnici. Šla jsem až večer, protože jsem celý den něco dělala. Vyrazila jsem s Lenčou. Chvílema byla docela nuda, protože všichni byli totálně ožralí a skupina, která hrála, bvyla příšerná, ale aspoň jsem nemusela poslouchat jen rozeřvané opilce.

Když jsme přišly, šli jsme kolem skupinky Airsofťáků, kteří nás zvali na pivo - neúspěšně... Pak to zkoušeli na sex, ale na to jsme ani neodpovídaly. Pak jsme tak nějak procházely stánky, které nabízely jen pivo, až na dva. Jeden nabízel langoše, klobásy,párky v rohlíku a nealko a druhý perníková srdíčka.Dostala jsem příšernou chuť na langoše a když jsem přišla ke stánku, bylo mi oznámeno, že už ho nemaj. Grrr, to jsem bylafakt naštvaná...
Pak jsme se potkaly se spolužákem ze základky, tak jsme chvíli kecali koupili jsme si teda jedno pivko mezi 3 lidi, ale bylo hnusný, protože točili jen místního Herolda. V půl jedenáctý byl konec, tak jsme se každý rezešel po svém. Ještě nás spolužák zval na nějakou akci v nějaké prdeli což sme s díky odmítly.

Tyhle akce mám ráda, mám ráda tu atmosféru, kdy se lidé scházejí a nové lidi potkáváte, co mi na tomhle ale vadí je to, že jsou všichni na mol.

Co jste o víkendu podnikali vy? ... Dnes nám počasí moc nepřeje co? Alespoň u nás, tady totiž od rána prší, takže se asi budu věnovat netu, z čehož moc nadšená nejsem, ale ven se jít nedá. Jaké je počasí u Vás? ...

Prosím, hlasujte v anketě pod článkem a omlouvám se za předchozí článek, ke kterému nešel psát komentář. Blog zase zklamal, přemýšlím o přemístění blogu. Tady mě to někdy vážně štve..zatím ho tu nechám, ale až budu vážně vytočená vykašlu se tu na to! ;D

Jsou lidé tak hloupí nebo chtějí jít jen s davem?

10. června 2012 v 12:29 OSTATNÍ
Tak Vás zdravím s článkem u kterého hned na začátku musím upozornit, že tohle je můj názor a nechci, aby jste si to brali nějak osobně...Jak všichni víme rádia, televize a další informační technologie by měli být naprosto objektivní a neměli by upřednostňovat žádné strany. Měli by podávat informace co nejpravdivější a pokud možno nejaktuálnější a neměli by si nijak upravovat co kdo řekl, prostě přesně citovat nebo by si něměli přibarvovat situace. Ale také všichni víme, že to tak většinou není a každý chce být ten nejlepší a nejzajímavější a stojí vždy na straně "dobrého", ikdyž nemají podloženo, že je opravdu on ten dobrý. Snaží se prostě zaujmout za každou cenu a je jim jedno, jestli mají lidem lhát.
Nevím jak Tobě, ale příde mi, že lidé se vždy chytí toho, co slyší nebo vidí v informačních technologiích a možná že ani oni o pravdu nestojí, protože když si Sparťan přečte článek o Slávii, kde ji znemožňují kvůli věci, kterou prý udělali i když to třeba tak není, nezajímá je, zda to tak je. Jim se totiž více hodí, tak jak to napsali, protože mají důvod se jim smát a opět si připadají lepší.
To samé platí o útocích, protože noviny píší že to bylo takhle, tak to prostě tak bylo a nikoho nezajímá jiná verze nebo důkazy. Když se tedy objeví jasné důkazy o tom, že noviny psali výmysl a žádná pravda v tom nebyla, polovina lidí stále věří novinám, protože se jim to tak hodí a druhá polovina zase vidí důkazy a začnou nadávat na noviny, které vlastně sami podporovali a věřili tomu, co si kdo vymyslel. Lidé jsou prostě v názorech nestálí a jde jim hlavně o svoje dobro a spravedlnost? Ta už v téhle době asi ani neexistuje a když ano, je dost obtížné setkat se s ní.
Myslím, že kdyby lidé byly v názorech stálejší, kdyby chtěli lidé slyšet pravdu, kdyby bojovali za spravedlnost, tenhle svět nebo tahle země by vypadali úplně jinak, ale tohle vše jen jen KDYBY a pár jedinců to bohužel nezmění. Protože stádo bude vždy silnější než jedinec, realita není jako americký film..

Today 8/6 + nové kousky oblečení

8. června 2012 v 19:40 Today
Ahooj holky,
Tak jsem si dnes napsala ten testík a řekla bych, že horší než dvojka to nebude, takže mám radost, ještě mi řekl, že mě vyzkouší, abych si známku zlepšila ještě víc. To mě, ale čeká až v pátek. Příští týden toho bude taky víc než dost, ale víkend si chci trochu užít, takže učení nechám na neděli a zbytek týdne. Jinak jsem byla dneska s miláčkem po škole nakupovat, už na Chorvatsko. Chtěla jsem si koupit plavky, kraťásky a nějaké tílko a kdyby se mi ještě něco líbilo. Koupila jsem si "jen" plavky a kraťásky. Fotky :
Plavky jsou úžasné v tom, že to za krk se dá odepnout a kraťásky jsou fajn kvůli tomu pásku :)
Co se týče barev, je to docela náhoda, nejdřív jsem si vybrala plavky. Když byly na ramínku, moc se mi nelíbili ale když jsem si je vyzkoušela, byla jsem nadšená, vypadali mnohem lépe a úžasně mi sedí. Pak jsem si vybírala kraťásky, tyhle mě zaujali hned a až když jsem byla u pokladny tak mi došlo, že mají také modrou barvu. Nějak sem nad tím prostě nepřemýšlela. Ale museli jsme oběhnout skoro všechny krámi v Pb abych si vybrala. Nějaký malý výběr no.
Jak jste si možná všimli (kdo sem chodí pravidelně nebo tu není poprvé), že mám nový design. Myslím, že tenhle je opravdu hezký a snadž už ho nějakou delší dobu ponechám. Jak se líbí Vám? Co jste dneska dělaly vy? Jak jste se měly? Už máte někajé plány na prázdniny? :)) Prosím, hlasujte do ankety, ať už můžu začít přidávat články :)

Today 7/6

7. června 2012 v 20:29 Today
Ahoj slečny

Když se daří, tak se daří. A žádnou ironii v tom nehledejte. Test z literky jsem napsala a myslím že dobře. Ještě si mě chce vyzkoušet (opět si budeřešit své komplexi). Když pro mě do Bř přijela kámoška novým autem, byly jsme koupit nějaké leštěnky, aby si ho mohla pěkně vymazlit. Když jsem přijela domů, šla jsem se učit na zítřejší test, který je pro mě také dost důležitý. Měla jsem z toho strach, protože představa, že se budu muset za jeden den naučit 9 A4 mě docela děsila. Zase jsem byla za přístup učitele, kterého na to máme. Řekl mi, že si mám zjistit otázky, které v testu budou. Zjistila jsem si je a těch 15 otázek jsem se dneska v klidu naučila, asi za půl hodinky.

Doučila jsem se a šel se hrát nohejbal, nakonec to skončilo nerozhodně, takže musíme dát asi zítra znova a rozhodnout!

Co se týče plavání, bohužel mě nepustila o ty 2 hodiny jak jsem chtěla, ale o 10 minut ano, takže jsem krásně stíhala vlak a na příští hodinu plavání se těším, protože už budu plavat i já! :))

Teď jsem se vysprchla, najím se zopáknu věci na test a půjdeme hrát, ještě nevím co, ale nejspíš žolíky :D... Krásná oddychovka :)

Jaký byl Váš den? :)))