Today 2/5

2. května 2012 v 21:39 |  Today
Ahooj, musím přiznat, že dnes se mi stávalo docela dobře, budík samozřejmě nesnáším, ale když jsemsi všimla, že mi do oken svítí sluníčko, nějak mě to dobylo a najednou byla energiie i na ráno a to i bez Bebe Dobré ráno :)
Ve škole to bylo docela fajne, měli jsme až od 8:20, sice jsem se nevyspala, ale byla to pohodička a nemusela jsem nikam chvátat. Pak jsme šli do nemocnice, na transfůzní stanici, aby jsme věděli, jak to vlastně chodí. Samozřejmě že nám zopakovali možnost darovati krev, až nám bude 18 samozřejmě, jenže mě překvapila jedna podmínka - dárce musí minimálně 50kg, takže tím pro mě možnost padá, alespoň dokud nepřiberu, což mi moc nejde, i když se snažím :) Popravdě jsem ani nevěděla, že před darováním krve a máte tetování,musí být minimálně půl roku staré a pokud jste očkováni, musí to být alespoň měsíc staré a nesmíte být nijak rozočkováni, jako je to třeba u očkování proti rakovině děl. čípku.
Pak jsmeměli ještě hodinu času, takže jsme se vyhřívaly na sluníčku, patologii jsem zvládla a tentokrát ani nezatoužil po mé přítomnosti i tabule, čímž mi udělal opravdu radost. Supl na matiku byla brnkačka, jen jsem si luštila - výhoda poslední lavice :P. A poslední hodina nám odpadla, takže než mi jel bus, zase jsem se flákala.
Během dne jsem si psala s bratrem, který mě informoval o své maturitní zkoušce a hlavně pocity z ní. Je to fajn, když se sám od sebe ozve, ať už jde o cokoliv a já ráda slyším, když se mu vede. A maturita je jeden z nejdůležitějších kroků v životě, hlavně když víte, že dotyčný není blbý ba naopak je velice chytrý a má na to, aby dosáhl svého snu - Karlova Univerzita - Doktor práv, ano, teď se trochu vychloubám, ale opravdu mi to přijde fajn :)


Když jsme přijela domů, sjeli jsme s miláčkem nakoupit ovoce na ovocný salátek - moje hoooooodně oblíbené jídlo, které dělám celoročně. Po dlouhé době jsem tam dala meloun a jahody, které jsem přes zimu samozřejmě nesehnala :) Jinak jsme dnes zařizovali rybářský lístek, což se nám bohužel opět nepovedlo, tak snad příště.
Navíc bych si za výběr dnešních botek dala přes hubu. Nemůžu chodit a mám všude otlaky, tak už vím, že příště do těhle botiček bez silonek prostě ne.
Jsem ráda, že počasí se zatím docela vede, ale zítra nevím nevím. To fakt nesnáším, když nevím co si obléci, abych nechcípla horkem nebo zimou. Ještě jsme se dnes stihli stavit u mě doma a dát si kafe s bratrem a jeho přítelkyní, dát člověče a jít se psem na procházku. Doufali jsme že se vykoupe, ale zachoval se jako vždy - namočit packy, postát tak 2 minuty ve vodě a jít ven.
Tak přeji klidný zítřek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama