Today 22/4

22. dubna 2012 v 13:09 |  Today
Ahoj, tak dnešek moc hezky nezačínal. Vzbudila jsem se před půl devátou s nehoráznou migrénou. Vzala jsem si prášek a bylo fajn. S maminou jsme uvařily výborný oběd (pak hodím recpet), po obědě kafíčko, teď jsem tedy na blogu. S přítelem máme v plánu jít rybařit, tak ještě skončím na žížaly, ach, jak mě to baví, strašně ráda je rýpu :D Ochránci zvířat mě asi napadnou, ale co, kadžej má to svý :))

A protože je neděle a já týden chyběla, chtěla bych si najít čas na učení, ale nevím nevím, aby to nedopadlo jako vždy, že se na to vykašlu a budou tomu odpovídat známky, ale jak jsem již psala minule, tentokrát se na to nemůžu vykašlat kvůli té pololetce z ájiny, protože tahle známka mě buď potopí nebo vyzvedne až ke hvězdám, no to zase přeháním, ale váha této známky je samozřejmě největší, takže bych se fakt měla aspoň trochu učit. Co vy? jak trávíte poslední víkendoví den? Už aby byly zase nějaké prázdniny co ? :)))

Opět připomínám soutěž, už jen čtyřicet lidí a bude konec, tak šup šup ať nezmeškáte :) Dáreček je už pro vítěze přepravený :P
Jinak děkuji za návštěvnost, hlavně všem stálím návštěvníkům.
Další věc je, že už je připravený rozhovor, jen pár úprav a objeví se zde, myslím, že nejpozději do středy by tu měl být, takže sledujte blog :)
Pokud budou nějaké dotazy nebo připomínky, napište do komentů nebo na email, který je napsaný nad menu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama