Today - 12/4

12. dubna 2012 v 18:29 |  Today
Ahooj, dnes mě to počasí opravdu štvalo! U nás pršet nemělo, tak jsem se oblékla tím stylem, že jsem s tím prostě nepočítala.Vylezu ven a ono samozřejmě pršelo, takže jsem ještě rychle sháněla deštník, abych nepřišla do školy promočená jak slepice. Deštník sem sehnala a utíkala na bus :/ To fakt ráno nenávidím!!
Do školy dnes dorazila spolužačka se kterou jsem dělala článek (Matkou v 17ti), sice jen na 2 hoďky, ale aspoň an chvíli, bohužel jsme neměly moc času na probrání všeho "důležitého" což mě docela mrzelo, ale byla jsem ráda, že jsem ji aspoň viděla.
Včera jsem se chtěla učit na psychologii, ale nějak sem se do toho nepřemluvila, takže z toho nic nebylo. Tak jsem se to snažila dohnat aspoň ve škole, samozřejmě jsem do halvy nic nedostala, takže taky na nic. Naštěstí jsme překecali učitelku, aby jsme nepsali. Super, ale budeme psát zítra, tak se na to už dneska fakt musím kouknout a naučit se aspoň paměť (:D).
A na zítřek mám ještě prezentaci na kliniku, jak já nesnáším mluvení před celou třídou! :/ ... Potřebovala bych k bratrovi, abych si něco vytiskla, ale on musí mít zrovna chřipku. Vzheledemk tomu že má necelý týden před maturitou, musí to vyležet, takže smůlu, ach jooooooooo! No uvidíme uvidíme :D.... Naštěstí zítra jen 4 hodiny a ještě takový pohodový, takže co víc si přát. :)

Přeji krásný den, připomínám ještě mé video a posílám písničku .)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama