Hanychová je podvedená..(?)

30. dubna 2012 v 9:49 |  OSTATNÍ
Nemůžu si pomoci, prostě musím tohle okomentovat.
Určitě jsi již slyšela o tom, že Dopita podvedl Hanychovou. V bulvárech se nemluví téměř o ničem jiném, hlavně Blesk je toho plný. Téměř ho nečtu, ale včera vačer jsem na to narazila a tak jsem přečetla všechny články. Píší jak strašně mají usvěčující důkazy, ale přitom nikde není jasně řečeno, že šlo o nevěru, pokud samozřejmě vynecháme tituly Blesku. Hanychovou sem nikdy neměla ráda, ale tohle mi příde neférevé.

1) Video
Mají video toho, jak je Dopita "skryt" v brílích a černém kabátu a jak utíká, tohle je teda důkaz jako něco. V jejich slavném světě se může fakt stát cokoliv a protože je Dopita trošku jednodušší, není problém ho na něco nalákat. Třeba se jen lekl, pohybuji že přemýšlel nad tím, jaký bude mít jeho běh následky.

2) Audionahrávka
Pokud jste ji slyšeli, není tam nic,co by nasvědčovalo tomu, že by mělbýt sex. I podle toho jak mluvili, hlavně on... nebyl to hlas sexuchtivého týpka ;D .... Navíc, kdo si hovory nahrává?

3) Anonymní slečny
Cirkus. Pokud s Dopitou něco měli, měli by se k tomu teď postavit čelem, ukázat své xichtíky a vysrat se ně nějakou anonymitu, která je jim stejně k ničemu.

Celé mi to příde nafinguované, takové divadélko od Blesku, kterému zřejmě klesla čtenost, že musí vymýšlet takové hovaďárny. Navíc Agáta podle mě nepatří k limem, kteří by si nechali srát na hlavu. Ať je jaká je, tohle si taky nezaslouží. Jsem fakt ráda, že nejsem celebrita :) A Jaký je vás názor na tuto kauzu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama