Elektronická cigareta

8. dubna 2012 v 20:49 |  OSTATNÍ
Možná jsi si i ty všimla, že lidé v tvém okolí začali používat elektronickou cigaretu. A jak jsi se mohla dočíst v mém článku o kouření, že i já kouřím a nejsem na to hrdá a přítel také kouří, rozhodli jsme se SPOLEČNĚ přestat. Ano, pokud přestáváš s někým, je to mnohem snažší. Oba nás to štvalo, už jen kvůli penězům, smrdělo nám oblečení, vlasy i zápach z úst nic moc. Moc dlouho jsme nepřemýšleli jak to uděláme. Okamžitě nás totiž napadla elektrodnická cigareta, kterou má i několik mých spolužáků a znamých a docela si ji chválili. Vzhledem k tomu, že bude mít brzy svátek, chtěla jsem mu ji koupit právě k svátku, bohužel mě předběhl a objednal si ji. Společně jsme hledali tu, kterou si známí chválili nejvíce a celkově recenze na ni byly pozitivní. Vyhrála to elektronická cigareta Ego-T.
Tato cigareta funguje naprosto jednoduše, má jednoduché zacházení a opravdu plní svůj účel a to je hlavní. My jsme si ji koupili ZDE, přišla za pár dnů, vše fungovalo. Bylo to super. Ano, cena této cigarety je okolo 1000Kč, ale v tomto balení jsou 2, nabíječka s možností nabíjení přes PC a několik náhradních "náhubků". Bohužel k tomu není náplň, která stojí oklo 350 Kč (50ml), což je dobrá cena, alespoň pro silnější kuřáky, kteří dali za měsíc za cigarety třeba 1500. Náplň totiž vydrží tak ten měsíc. Dělají se různé příchutě (lesní ovoce, čokoláda...), síly (6mg, 11mg ... ) i značky (Malboro, Camel...), takže si vybere opravdu každý, náplně také můžete míchat. Nevýhodou však je, že se nedají běžně sehnat (pokud nejsi z Prahy či jiných větších měst), takže zbývá jen internet, ale i tak se to určitě vyplatí.
My ji máme týden. Za tu dobu jsme měl každý jednu krabičku - já, protože jsem zrovna měla novou a přítel, protože se mu večer na Tuningu vybila baterka. Když jsme u té baterky, vydrží asi 2-4 dny, záleží, jak často kouříš. Nejhorší pro nás byly první dva dny, kdy nám chyběl takový ten zvyk, možná rituál, kdy jsme si zapálili, odklepli, típli. Ale když si zvyknete, je to OK, protože nikotin opravdu nechybí. A i za ten týden jsem poznala rozdíl hlavně v peněžence. Takže mohu ji jen doporučit, protože je opravdu bezvadná! A ty peníze za to stály.ZÍTRA SE KONEČNĚ DOČKÁTE PRVNÍHO VIDEA!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petischka Petischka | Web | 9. dubna 2012 v 8:56 | Reagovat

Děkujiii.. Jo jsou nádhernéé fakt ♥.. Jojo určitě tady dám potom fotky vz party  no.2 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama