Oblíbenost u ostatních

21. března 2012 v 19:29 |  OSTATNÍ
Dlouho jsem přemýšlela, zda tento článek zařadit do rubriky "Články" nebo "About me" ... nakonec jsem se rozhodla pro první možnost, ikdyž si s ní nejsem jistá ani teď. Nevím proč..možná v tomhle článku poznáte sami sebe, možná Vám něco objasní...nevím. Sami uvidíte..

Často přemýšlm nad tím, proč nepatřím meni oblíbenější lidi. Jsem přece hodná, přátelská, empatická... Tak proč? Jistě jsem dost náladová, ale kdo není...Kdo není náladový má zase jiné špatné vlastnosti a třeba i horší. Například můj bratr, je arogantní, namyšlený, ale také zábavný. U něj převládají spíše negativní vlastnosti a přesto je tak oblíbený. Nechápu proč. Proč se mi málokdo jen tak ozve, že vyrazíme ven... proč všechny kámošky ze základky mají kupu nových přátel na nových školách, jsou nejlepší kamarádky... a já zase nic? A u mě ani nelze říct, že mám... ok pár ano, ale každou chvíli mě někdo zklame a pocit že mě lidé jen využívají, když se ji hodím prostě převládá. Nikdy není schopný říct mi, proč to tak je, co je na mě štve. Proč mě vymění za holku, kterou minulý týden pomlouvaly? Nyní jsou "best friends" budou spolu mít narozeninou oslavu, mě sotva pozvaly a teď mně skoro ani nepozdraví? Asi to je ve mě, ale tak mi někdo sakra řekněte proč!

Asi je to o tom, jak člověk vyzařuje na venek, jak se vyjadřuje, jakým způsobem mluví, oblečení a já nevím co všechno ještě. Je prostě spousta faktorů, které tohle ovlivňují. Tak kde je sakra něco, co by mě udělalo zajímavější, zábavnější, nebo prostě lepší?!

Vždycky jsem myslela, že každý je v něčem nejelpší nebo aspoň hodně dobrý. Jenže posledních pár měsíců mám pocit, že já nejsem dobrá v ničem. Snažím se jakkoliv, ale je to k ničemu. Každý den přemýšlím, v čem bych tak mohla vyniknout? Na tělocvik jsem úplné poleno, takže žádné cvičení nepřipadá v úvahu, když jsem byla menší, zpívala sem, ale přestala sem a už zpívám děsně flešně. Jazyky mi nejdou, ve škole vlastně žádný předmět, v žádné hře nikdy nejsem mezi 3 prvními.

Přítel je pesimista, takže to taky moc nepřidá a když se mě snaží podporovat, zní nepřesvěčivě, pokud sám sobě nevěří. A když se mu svěřím s těmito pociti, řekne že on taky ne, ale já vím že je... Umí si vyhrát se svým autem, udělal z něj úplný zázrak, ve hrách je dobrý (já vím, jsou to jen hry, ale pokud jsi v nich dobrá, zvedne to náladu)

Chci se svým životem začít něco dělat...jen prostě nevím co a poslední dobou mi dodává dobrou náladu jen tento blog a vaše reakce na články. Takže Vám moc děkuji...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chceš, abych dělala videa?

Ne
Ano (do komentářů napiš o čem)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama