Hra na pravdu

18. března 2012 v 19:20 |  Téma týdne
Asi většinu lidí napadne flaška či jiná podobná úchylárna, při které si děti snaží dokazovat, že jsou dobré a mají potřebu vychloubat se tím, co vlastně ani nezažil. Bude ho hřát pocit, že je vlastně něco víc, než ostatní a doufá, že na tuto hru mu prostě nikdo nepříde. Ano i mě to napadlo, ale ne jako první věc... první co mě napadlo bylo tohle ↓↓↓
Hra na pravdu. Myslím že tyhle 2 slova k sobě nejdou a jestli ano, tak oprvadu jen minmálně. Proč? Protože hra je prostě hra, při každé hře se totiž smí taktizovat a tím pádem i lhát. Zatím co pravda je prostě pravda. I když má vlastně každý trochu jinou, možná proto, že kadžý vidí věc z jiného pohledu a to buď myšlenkově či očima. Každý je také jinak vychovaný, má jiné zvyky a podobně a to bude asi další důvod. To co je pro Tebe naprosto normální, pro někoho jiného to je nepřipustitelné!
A záleží jen a jen na tobě, jak to celé vlastně pojmeš. Když nebudeš chtít, nikdo na tvou hru nepříde a naopak na ní přistoupí vždy minimálně pár jedinců (pokud je trochu dobrá). Ale pozor, ať nezklameš někoho, na kom Ti záleží.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chceš, abych dělala videa?

Ne
Ano (do komentářů napiš o čem)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama