Hotel Paradice - Leo

27. března 2012 v 19:39 |  OSTATNÍ
Asi není nikdo, kdo by neslyšel o Hotelu Paradice, ale věřím, že je několik lidí, kteří neviděli ani jeden díl, takže je asi zbytečné, jim o něm něco říkat, protože je znát, že je to prostě nezajímá.
Poměrně oblíbenou postavu představuje Leo Beránek, který několikrát prohlásil, že s holkou mluví jen v případě, že ji chce dostat do postele a tím, se stal velice zajímavou postavou, díky ní rozdělil publikum na dvě části. Na tu která ho obdivuje a stal se pro ně zajímavým, druhou číst publika naprosto pobouřil a začali ho dokonce nesnášet. Já osobně patřím do druhé části publika, ale odpor necítím, spíše pohrdání. ZDE jeho dotazník na oficiálních stránkách HP.


Na obyvatele hotelu Paradice se začínají objevovat různé věci, které dělali, než šli do hotelu, většinou to jsou pikantnosti, protože koho by zajímal obyčejný život že? A upřímně, mně tyhle "drby" nezajímají, ale i já jsem na něco přišla. A protože to není jen drb, ale pravda, rozhodla jsem se s Vámi o něco podělit.
Věděli jste, že Leo je také "zpěvák"? Ano je to tak i já jsem koukala jak puk, protože bych to do něj fakt neřekla. ZDE je jedno z videí, které letí netem. Co na to říkáte?

A nemyslím, si že by byl tak krsáný, jak o něm spousta holek tvrdí. Je to obyčejný machýrek. Nebo aspoň tak vypadá a chování v HP tomu i docela odpovídá, viz kauza Niky, Nela.

A ty koukáš na Hotel Paradice? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama