Sníh?

15. února 2012 v 23:17 |  Proč?
Ano, internet je plný článku o kalamitách způsobených sněhem. Ani nevíte, jak ráda bych vzala boby, šla na kopec a pořádně si zabobovala, bohužel mi to můj zdravotní stav neumožňuje, takže na to můžu koukat leda tak z okna, nebo z auta cestou k doktoru.
Když mě dneska přítel vezl na kontrolu, vzali jsme si foťák, aby jsme tedy tu kalamitu vyfotili. Hm... Ano, alespoň u nás nasněžilo asi 10cm sněhu, foukam poměrně silný vítr, což znamenovalo hodně navátého sněhu na silnicích a závěje. Silný vítr také způsobil velké potíže kamioňákům, kteří asi nebyli naloženi, protože vítr si s nimi hrál jako kdyby nevážili pár tun, ale pár gramů. Né jeden kamion to sfouklo do příkopu. Silnice byli opravdu špatno průjezdné, ale nechápu řidiče osobních aut, kteří vidí auto několik metrů před sebou jak se mu hůře zvládá řízení, či je v příkopě. Leknou se a auto do příkopu "pošlou" taky, ostatní zazmatkují, zastaví také x metrů předním samozřejmě v kopci, a děsně se diví, že ten kopec pak nemohou vyjet.
Silničáři? O těch bych raději nemluvila. Za celý den tu projelo jedno auto, radlici mělo zvedlou jen sypali štěrk. Ano, chápu - bydlím ve vesnici, ale to snad neznamnená, že nás tu musí nechat zapadnout ne?!
Vzhledem k tomu že bydlím u Příbrami "Státovka" je docela blízko, nevydrželi jsme to a jeli se kouknout, jak to vypadá tam.
Silnice byla mokrá - rozsolená, ale auta stála od Milína až bůhví kam! :/

Nemohla jsem si odpustit, ukázat Vám jaký kus byla kolona (asi 15 km) a to je jen můj odhad, možná byla i delší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama