Proč si lidi pořád stěžují?!

17. února 2012 v 12:18 |  Proč?
lidí si pořád na něco stěžují, pořád říkají, jak mají špatný život, ale když to říkájí, neuvědomují si, co je to mít opravdu špatný život.Chápu, někdy má člověk prostě blbou náladu, ale jsou lidi, kteří si stěžují pořád a na všechno. Copak si zdraví lidé neváží toho, že mohou vidět jasnou noční oblohu? Nebo toho, že můžou jít na procházku po svých nohou? Koukněte se na lidi, kteří to štěstí nemají a na procházky a nakupovat mohou jít jen s nechutně drahým psem, nebo po "umělých" nohou. Oni mají radost, že vůbec můžou jít mezi lidi, že vůbec mohou chodit. Oni mají radost z maličkostí, které nám zdravím přídou naprosto normální, popřípadě nás nudí, či rozčilují.

Lidé mají přítele/ přítelkyni, střechu nad hlavou, jsou zdraví, peníze tak nějak mají, ale stejně si stěžují. Proč?! Lidé jsou dnešní dobou tak trochu rozmazlení, koukněte se na svojí babičku nebo dědu, udělá jim radost i to že se na ně přídete podívat, to že babičce pomůžeš s koléčem a pakjí ho pochválíš. Dědovi zase udělá radost, když mu pochválíš krmítko pro ptáky, udělá jim radost, když jim nakreslíš obrázek, to že se na ně usměješ, to že uvidí, že jsi zdravá/ý, máš se dobře. Stačí jim že maj jeden druhého, protože vědí že mít po boku někoho x let, znát ho, vědět že druhý tě zná lépe než ty sám/ sama sebe, je přece krásné a oni to vědí. Bylo by fajn, kdyby to i mladší generace tak brali.

Někomu se narodí zdravé dítě a oni si přesto stěžují, že je hyperaktivní, že blbě spí a podobně. Ale co mají tedy říkat ty, kterým se narodí dítě nějak postižené a oni se i přesto, že vědí že bude postižené nechají (ano rozhodli se tam dobrovolně, ale jsou to hrdinové a lidé se srdcem na správném místě), mají radost z každého malého krůčku. Na co se oni těší, ostatní svým způsobem děsí.

Kdyby si lidé začali vážit toho co mají, svět by byl úplně jiný. Zkuste se nad tím prosím trochu zamyslet :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 20. září 2013 v 21:10 | Reagovat

Vše zde jsou vztahy, zabýváme se; vědou, technikou, logikou, atd. Nechci tím ale říci, že bychom se vztahy nezabývali, vztahy se zabýváme dlouho a mnoho, to je svatá pravda, ale nikdy nejdeme do jádra problému! Jádrem problému je hodnota vztahu, jsou i vztahy kde nejsou problematické hodnoty, jako třeba vztah slunce a naší planety, co kolem slunce obíhá, je to jednoduchý vztah velikého a malého v rovině gravitace.

Hodnota gravitace je nezměnitelná po miliardy let, zde není co řešit, je možné se jenom přizpůsobit, někdo řekne, je zde problém k řešení ve vztahu, tak se časem i nějak vyřeší a není co řešit? Každý problém ve vztahu, se skutečně časem nějak i vyřeší, jde ale o to, jak se ten problém vyřeší? Odpálení atomové bomby nad městem, je taky vyřešení problému ve vztahu, ovšem s tímto násilným řešením, nebudou lidi v tom zničeném městě logicky souhlasit!

Když to nejde ve vztahu po dobrém se dohodnout, proč to nezkusit po zlém? Lidí je všude jako sraček, tak ty lidské sračky, pomocí globální války, spláchneme do hajzlu, problém ve vztahu, mezi globálními mocnými mafiány a ubožáky, co jsou nezaměstnaní, je tak rychle vyřešen.

Lidi si pořád stěžují, že se nemají zde velmi dobře, tak dáme lidem do mozků IBM čipy, a už si stěžovat nikdo na světě na nic nebude, a z každého člověka na světě, zde bude rychle, ubohý otrok ovládaný IBM čipem v mozku. Všimněme si jak je oblíbené, násilné řešení problémů ve vztahu, proč tedy zakazujeme vlastně propagaci Nacismu, vždyť celý náš násilný systém vztahů, po mnoho tisíc let, se nijak vlastně neliší ve svých principech, od zlého Nacismu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama