Pocity

28. února 2012 v 18:26 |  OSTATNÍ
Ahooj :)
Tak po dnešku už asi vím, jak se asi cití dospělí, kteří mají kupu starostí. Dnešek se opravdu nevyvedl. Ve škole pomalu začínáme řešit maturák, s Luckou jsme zástupci třídy na dohody s ostatními třídami. Ostatní třídy řekli, že maturák s námi mít něchtějí, včera ve třídě to nikomu nevadili - naopak byli rádi. Dnes jsem to robrali s třídní učitelkou, která mě a Lucku nazvala " agresivními pipinami" :D... Docela vipný no .. a prý nechce, aby jsme zástupce dělaly mi, takže vymyslela, aby spolužáci napsali na papírek, koho chtějí na zástupce a zda chtějí mít maturák sami nebo s ostatními třídami.
Celý den jsem se pak těšila domu. Přišla jsem s hladovým žaludkem a bohužel tu nebylo nic pořádného k jídlu, takže mě ještě čeká vaření :/ Nebylo tu ani uklizeno a aby toho nebylo málo, zítra píšu 8 písemek, čas na učení jaksi není. :D ... Takže jdu něco ukuchtit :) Včera jsem dělala čivapčiči :D :))))

BTW. našla jsem si novou zábavu - hraju call of duty 4, navezl mě do toho přítel s bráchou a docela mě to chytlo :) A rozhodla jsem se každý den protahovat si nohy, protože mám fakt zklácený svaly a ještě musím zamakat na mezilopatkových svalech a svalech okolo páteře. Už to jen dodržet :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petischka Petischka | Web | 29. února 2012 v 17:41 | Reagovat

čivapčiči♥ yeah, mňam'Dala bych si sakra.. :) no já tež jdu ještě uklízet..kdyžtak mrkni na článek :).. A ten maturak snad domluvíte tak že se nepozabíjíte:D

2 Terez Terez | Web | 29. února 2012 v 19:25 | Reagovat

:D...už je to vyřešený :D zase jsem nespokojená, ale už to zas tak nehrotím :D...  Určitě kouknu, každý den tam chodím :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama