Co je myšleno jiným světem?

23. února 2012 v 21:49 |  Trošku jiný svět
Jistě, každý bere "jiný" svět trochu jinak a podle sebe. Já jsem tím myslela tarot, kyvadlo, minulý život, karmu a podobně. Pro někoho je to jen výmysl, někdo ani neví, že něco takového je, někdo to bere vážně. Patřím k těm, co to berou poměrně vážně a s "nadpřirozenem" si nezahrávám. Dostala jsem se k tomu díky mé mamce, který tarotky, andělské karty, kyvadlo a podobně vlastní. Tak trochu mě k tomu vede, abych v tom jednou pokrařovala po ní, ale k ničemu mě nenutí. Vždy mě zajímalo nadpřirozeno a nevysvětliletné úkazy. A tohle je jedna z cest, jak se k tomu dostat a pochopi to.

Pro mě už to všechno znamená víc, než je slova. Vytvořila jsem si k tomu všemu určitý vztah a důvěru. Zatím umím používat kyvadlo a vykládat tarotové karty. Nejen že je to určitý druh zábavy, ale také pomoc v nesnadných chvílích.
Když mi jednou vyložila mamča karty v opravdu nepříjemném období, vše vyšlo tak jak mělo. Tarotové karty vám řeknou i minulost. Pokud jdete k někomu, kdo Vás nezná, nic mu neřeknete, ale on Vám "jen" podle karet řekne, jaká byla vaše minulost, je to zvlaštní a krásné, i když trochu matoucí a strašidelné.
Také věřím na minulý život. Proč? Je to jednoduché - jen jednou v životě (tomhle) jsem byla v Liberci, přišla jsem na jedno místo a přišel na mě takový ten pocit, že to znám, že jsem tam byla, i když vím že jsem tak 100% v tomhle životě nebyla. Nebo s někým mluvím a vybaví se mi co udělá a co řekne a ono se to pak oprvadu tak stane a řekne to ten člověk. Je to jako blesk, který Vám uhodí do hlavy - prostě z ničeho nic se to tam " objeví" ...

Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali, zda také na něco věříte, nebo se Vám něco takového stalo. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama